Prezentācija
 • Mājas prezentācija
 • Gribi kļūt par namamāti?
 • Prezentācijas tēma
 • > easy delight omletes pagatavošanai

  easy delight omletes pagatavošanai

  easy delight omletes pagatavošanai

  Cena  9.90 EUR

  Artikuls / Preces ID  1502

  Preces apraksts 

  Tu būsi sajūsmināts par rezultātu!

  Easy Delight patiks ikvienam, kurš vēlas pagatavot ātras maltītes un uzkodas no olām vienā acumirklī! Jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju, gatavojot maltīti mikroviļņu krāsnī, pie tam ēdiens būs gatavs speciālā skaistas un ērtas formas traukā.

  Galvenās iezīmes

  Easy Delight ir izstrādāts, lai pagatavotu ēdienus, kuru galvenā sastāvdaļa ir olas, kā piemēram, omletes ar dārzeņiem, sieru, šķiņķi, kā arī tādus gardumus pie uzkodām, kā sacepums, pudiņš, olu krēma kūka u.c. To visu Jūs varat pagatavot mikroviļņu krāsnī.

  Lietošanas instrukcija  iegravēta Easy Delight vāka iekšpusē, lai tā būtu pieejama, kad vien nepieciešams.

  Lietot Easy Delight ir pavisam vienkārši. Jums nebūs jānoskatās, kā piedeg Jūsu gatavotā omlete, vai jāgaida, kad tā būs gatava!

  Gatavošanas laikā nav nepieciešami tauki vai vārīšana eļļā, tātad Jūsu maltīte būs veselīgāka.

  Easy Delight trauku var izmantot arī, lai atlikušo maltīti ievietotu ledusskapī un pēc tam uzsildītu atkārtoti.

  Speciālā trauka forma ļauj Jums pagatavot maltīti, nedomājot par to, kur pagatavoto ēdienu servēt. Trauks jau ir lieliski izveidots  ready-to-serve formā.

  Izturīgās un ergonomiski veidotās malas trauka abās pusēs kalpo kā rokturi, kas lieliski palīdz, kad trauks ir jāizņem no mikroviļņu krāsns vai jāieliek tajā. Pateicoties šiem rokturīšiem, arī Jūsu pirksti ir pasargāti no karstuma.

  Mazie ventilēšanās caurumiņi trauka vākā kalpo, lai novirzītu lieko tvaiku un  novērstu tvaika uzkrāšanos ēdiena gatavošanas laikā. Ir padomāts arī par to, lai rokas būtu pasargātas no tvaika apdegumiem, jo ventilējamie caurumiņi ir novietoti drošā attālumā no trauka rokturiem.

  Easy Delight vākā iekšpusē iestrādātās piktogrammas lieliski parāda galvenos punktus, kuri jāatceras pirms katras trauka lietošanas reizes.

  Lietošana

  Easy Delight var lietot, lai pagatavotu dažādus receptes, kuru galvenā sastāvdaļa ir olas. Lai pagatavotu klasisko omleti tikai no olām, var izmantot mūsu ieteikto recepti. Šie paši pamata principi jāievēro, gatavojot pēc citām receptēm.

  1.      Sakuliet bļodā olas, izmantojot putošanas slotiņu vai dakšiņu, līdz tās kļūst vienmērīgi gaiši dzeltenas. Ja Jūs gatavojat omleti tikai no olām, neizmantojat citas sastāvdaļas, tad minimālais olu skaits ir 2, maksimālais - 4. Lai iegūtu labāku un gardāku rezultātu, maisījumam vienmēr pievienojiet nedaudz (apmēram 15 ml) ūdens vai piena. Atcerieties – jo vairāk Jūs kulsiet olas, jo vairāk omlete pacelsies traukā, paceļot arī trauka vāku. Taču tas neietekmēs Jūsu kulināro sniegumu.

  2.      Ievietojiet trauku ar aiztaisītu vāku mikroviļņu krāsnī. Pagatavošanas ilgumu un jaudu Jūs varat regulēt atkarībā no tā, kādas konsistences un garšas ēdienu vēlaties. Taču mēs rekomendējam gatavot ēdienu pie zemas jaudas (starp 350 W – 400 W), lai sasniegtu garšīgāku un kvalitatīvāku rezultātu. Jūs varat sekot līdzi zemāk esošajai tabulai, lai vieglāk pagatavotu omletes, kuru sastāvā ir tikai olas.

   

   

  Olu skaits

  Jauda

  Ilgums

  2

  350 to 450 Watts

  2 līdz 3 minūtes

  3

  350 to 450 Watts

  3 līdz 4 minūtes

  4

  350 to 450 Watts

  4 līdz 6 minūtes

   

  3.      Uzmanīgi izņemiet savu Easy Delight no mikroviļņu krāsns, piesardzīgi turot to ar abam rokām aiz rokturīšiem. Rekomendējam izmantot virtuves cimdus.

  4.      Jūs varat ar vieglu kustību izņemt pagatavoto ēdienu no Easy Delight, izmantojot silikona lāpstiņu.

  Izmantošana

  Ideāls risinājums, kā pagatavot sātīgu un ātru brokastu omleti vienam vai diviem cilvēkiem. Pat nepieredzējis pavārs spēs izmantot Easy Delight, lai pagatavotu maltīti bez sarežģījumiem, izmantojot tikai mikroviļņu krāsni. Šis ir lielisks piedāvājums studentiem, kuri dzīvo kopmītnēs un gatavo maltītes, izmantojot mikroviļņu krāsnis.

  Perfekts trauks, lai pagatavotu veselīgas sviestmaizes ar garnējumu tīņiem, kas atnākuši no skolas, kā arī var lietot, lai uzsildītu sviestmaizes vai vrapus.

  Easy Delight ir ideāls trauks, lai pagatavotu tādus veselīgus un gardus ēdienus kā sacepumus, pīrāgus, spāņu omleti, pudiņus, ko var pagatavot 10 minūšu laikā negaidītiem viesiem. Daudzus Easy Delight pagatavotos ēdienus var pasniegt ar salātiem, tvaicētiem dārzeņiem, sieru vai vārītiem rīsiem.

  Padomi un kopšana

  Vienmēr sakuliet olas, pirms ievietojat tās Easy Delight. Kulšanas laikā olai pievienojiet pienu vai ūdeni, lai iegūtu vienmērīgu masu.

  Sakultas olas gatavošanas laikā izplešas, taču tas neietekmē ēdiena garšu. Ievērojiet norādes par olu daudzumiem. Lietojiet maksimums četras olas, lai pagatavotu omleti, pretējā gadījumā omlete pāries pāri trauka malām. Savukārt lietojiet minimums divas olas, lai izvairītos no pārlieku plānas omletes, kas varētu novest pie ēdiena pārgatavošanās.

  Ievērojiet trauka lietošanas temperatūras un gatavošanas ilgumus. Maksimālais gatavošanas laiks mikroviļņu krāsnī ir 10 minūtes 400 W jaudas karstumā. Ja ēdienu gatavojat pie 800 W jaudas, tad maksimālais gatavošanas ilgums ir 5 minūtes. Protams, ēdiena pagatavošanas laikus un temperatūras varat pielāgot savām garšas un gaumes vajadzībām, taču ievērojot ražotāja norādījumus.

  Trauku ieteicams izmazgāt pirms pirmās lietošanas reizes. Drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Uzreiz pēc lietošanas ar aukstu ūdeni izskalot East Delight trauku, lai novērstu dažādu smaku un traipu parādīšanos.

  Neizmantot divus Easy Delight traukus vienā reizē. Pretējā gadījumā omlete neizcepsies vienmērīgi.

  Ja omletei pievienojat  dārzeņus, pārliecinieties, ka tie ir kārtīgi sagriezti kubiciņos, lai viss ēdiens būtu vienmērīgi pagatavots.

  Ja receptē ir paredzēts pievienot sieru vai šķiņķi, kārtīgi visu samaisiet ar sakulto olu un gatavojiet ēdienu pie ļoti zemas temperatūras (350 W – 400 W).

  Dažas garšvielas var iekrāsot trauku, piemēram, tomātu koncentrāts, safrāns, kurkuma, karijs un citas. Tas gan neietekmē gatavošanas procesu, kā arī netiek uzskatīts par brāķi.

  Ja Jūs olām pievienojat citas sastāvdaļas, tad neizmantojiet receptei vairāk nekā 2 olas, lai nepārsniegtu trauka tilpumu.

  Drošība un brīdinājumi

  Easy Delight lietošana ir paredzēta no 0°C līdz 120°C. Nelietot trauku saldētavās, kā arī krāsnīs, kuru temperatūra pārsniedz 120°C.

  Maksimālais gatavošanas laiks mikroviļņu krāsnī ir 10 minūtes 400 W jaudas karstumā. Ja ēdienu gatavojat pie 800 W jaudas, tad maksimālais gatavošanas ilgums ir 5 minūtes. Pirms atkārtotas lietošanas ļaujiet traukam un mikroviļņu krāsnij nedaudz atdzist.

  Izņemot trauku no krāsns, lietojiet virtuves cimdiņus, jo trauks var būt karsts.

  Paceļot trauka vāku, vienmēr dariet to pretējā virzienā no sevis, lai izvairītos no tvaika apdegumiem.

  Trauka tīrīšanai neizmantojiet asas birstes vai skrāpjus. Ēdiena atliekas no trauka vislabāk atdalīt ar silikona lāpstiņu. 

  Negatavojiet traukā atsevišķi bez olas tādas taukainas ēdiena sastāvdaļas kā bekonu, šķiņķi, sieru u.c., lai nesabojātu trauku. Ja šīs sastāvdaļas tiek pievienotas olai, gatavojiet ēdienu pie zemākas temperatūras.

  Nelietojiet trauku cepeškrāsnīs vai cita veida krāsnīs. Tikai mikroviļņu krāsnī.

  Ēdienu gatavošanas laikā nekādā gadījumā nepievienojiet eļļu vai kādu citu taukvielu. Tas var sabojāt Jūsu Easy Delight trauku.

  Nemēģiniet savā Easy Delight cept vai vārīt olas ar visu čaumalu. Tās var radīt bīstamu sprādzienu un sabojāt Jūsu mikroviļņu krāsni.

   

  Aktuālās ziņas:

  24. nedēļas pasūtījumi tiks izsniegti no 21.jūnija.

   

  19.06 un 23.06-25.06 - svētku brīvdienas.

  Birojs un noliktava nestrādā.

   

  Ir iespēja pasūtīt preces ar piegādi (Omniva vai DPD). 

   

  Top Sales
  Space Maker komplekts (6 gab.)
  59.00 EUR
  Art: SS212324

  ATLAIDE - 19%

  vairāk
  Šķēres Tupperchef
  25.50 EUR
  Art: SS212311

  ATLAIDE - 28%

  vairāk
  Sākumlapa | Par mums | Kontakti Copyright ©2011 SIA "TWRIGA"
  © 2004-2021 Internet Shop Programming: Profita.Solutions